Zabawki – samochody terenowe i turystyczne

f_02525_2

Mali chłopcy uwielbiają typowo męskie zabawki i męskie zajęcia, do których wciągają ich ojcowie. Jedni preferują nieco cięższy sprzęt budowlany – na przykład dźwigi, koparki, ciężarówki czy betoniarki, inni podążają bardziej w stronę natury i inspirujące do zabawy stają się dla nich wszelkiego rodzaju maszyny rolnicze, takie jak kombajny, ciągniki, praski do słomy czy kosiarki.

Jeszcze innych ciągnie na najczystsze łono natury – do przyrody, jaką można podziwiać podczas aktywności turystycznej, dlatego bardziej pasjonują ich samochody turystyczne, lornetki czy zwierzęta, które można podziwiać podczas wypadu w góry. Kto takie zabawki produkuje? Odpowiedź jest tylko jedna- to niemiecka firma Bruder!

f_02525_3Co najważniejszego powinieneś wiedzieć o zabawkach firmy Bruder?
– są niezwykle trwałe – zaprojektowane przy użyciu najnowocześniejszych programów komputerowych, z uwzględnieniem wszelkiego rodzaju obciążeń i przygód jakie mogą spotkać zabawki. Dzięki najnowocześniejszej technologii zabawki są po prostu bardzo wytrzymałe i zostają w domach na lata,
– wykonane z bezpiecznych materiałów – głównie z plastiku oraz gumy. Dzięki temu świetnie nadają się do zabawy zarówno na dworze jak i w pomieszczeniach. Wszystkie zabawki marki Bruder posiadają atesty dopuszczające do kontaktu z dziećmi.

Bruder, to firma produkująca zabawki od wielu lat. Są specjalistami w tej dziedzinie, co zostało docenione już przez ponad 60 krajów, do których importowane są te niemieckie cacka. Podaruj swojemu dziecku to, co najlepsze – podaruj mu zabawki, które w bezpieczny i łagodny sposób wprowadzą je w świat dorosłych ludzi.

m_02525

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>