Dlaczego LEGO Ninjago jest aż tak powszechne? Metoda na sukces

Ninjago jest serialem animowanym realizacji amerykańsko-duńskiej wzorowanym na linii zabawek o tym samym tytule. Zabawki te również pogląd na akcję pochodzi z Japonii. Serial po raz pierwszy zagościł na antenie w roku 2011. Od owego momentu cieszy się niesłabnącą pozycją wśród dzieci. Nic zatem szczególnego, iż na fali niniejszej marki postanowił skorzystać jednocześnie uznany producent zabawek.

lego ninjago

LEGO Ninjago to świetny film i wspaniałe klocki.

Marka Lego wypuściła segment własnych klocków wzorowanych na rolach również budynkach wyrażonych w historii Ninjago. Lego Ninjago to połączenie tradycyjnej motoryki także systemu budowy znanego już od lat, z nowymi postaciami rodem z Japonii. Lego Ninjago jest linią humorystyczną opowiadającą historie wojowników ninja, którzy na co dzień muszą walczyć z panoszącym się złem. Trzeba przyznać, iż najmłodsi przepadają za figurkami Lego Ninjago. Są one szalenie zróżnicowane oraz utrzymane w humorystycznej tonacji.

Lego Ninjago to dziś pewna z bardziej ciekawych linii Lego obowiązujących na rynku. Ostatnio w kinach pojawił się również film na platformie tychże zabawek, zatytułowany Lego Ninjago. To długa produkcja pełna charakteru również szybkich zwrotów akcji.

Lego Ninjago to uniwersum łączące standardowe systemy walki Ninja z innowacyjną techniką. Choć bohaterowie nadal zabiegają o porządek, to świat ów pełen jest sporów także konkurencji. Najmniejsi mogą decydować o losach bohatera Lego Ninjago i to chyba sprawia najprawdziwszą przyjemność.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>