Wartościowe artykuły

2pu

Nowe technologie

5 przydatnych wtyczek, których potrzebujesz w swojej witrynie WordPress

Jako właściciel strony internetowej będziesz chciał zainteresować swoich klientów. Musisz upewnić się, że zapewniasz im wspaniałe wrażenia. To zagwarantuje, że pozostaną na Twojej stronie dłużej i jest to coś, do czego powinieneś dążyć.

Tworzenie wysokiej jakości treści nie zawsze wystarcza Google, aby umieścić Twoją witrynę wyżej w wyszukiwarkach. Jeśli w Twojej witrynie brakuje kluczowych funkcji, możesz tracić wielu potencjalnych czytelników, klientów i przychody, nawet o tym nie wiedząc.

Rozwijanie witryny oferuje wiele korzyści, w tym pomoc w pozyskiwaniu większej liczby potencjalnych klientów, zwiększeniu sprzedaży, wzmocnieniu profesjonalnej marki i poprawie obsługi klienta. Postaw na dobre i tanie strony internetowe.

Mam dla Ciebie świetną wiadomość! Aby Twoja witryna była jak najlepsza, nie musisz zatrudniać licencjonowanego programisty ani inwestować dużych pieniędzy. Istnieje wiele przydatnych wtyczek i narzędzi, których możesz teraz użyć do optymalizacji swojej witryny.

Wtyczki to dodatkowe oprogramowanie, które instalujesz, aby dodać dodatkowe funkcje do swojej witryny. Pozwalają wyjść poza to, co może zaoferować podstawowa instalacja strony internetowej. Umożliwiają one wykorzystanie w pełni i najbardziej spersonalizowanego potencjału witryny WordPress. Niektóre wtyczki pomagają pozycjonować się w wyszukiwarkach, skonfigurować sklep internetowy , poprawić wydajność i tak dalej. Czy nie tego chcą wszyscy właściciele witryn WordPress (czym jest wordpress)?

Oto 5 małych dodatków, które Twoja witryna WordPress potrzebuje, aby w pełni rozwinąć swój potencjał.

 

Pudełka autora

Simple Author Box to najlepsze narzędzie, jakie możesz wybrać do tworzenia autorskich skrzynek; oto dlaczego. Dodanie pola autora do WordPressa to prosty, ale skuteczny sposób na zwiększenie wiarygodności i atrakcyjności Twojej witryny. Ta wtyczka jest szczególnie potrzebna, jeśli posiadasz witrynę internetową, która ma wielu autorów. Pomoże Ci przypisać każdy post do konkretnego autora za pomocą pola autora.

Proste pudełko autora Pro
Ta wtyczka umożliwia umieszczanie informacji i wyświetlanie informacji o autorze pod każdym postem. W polu autora należy umieścić zdjęcie autora, imię i nazwisko, krótką biografię, adres e-mail, stronę internetową i linki do mediów społecznościowych.

Korzystając z Simple Author Box masz pewność, że Twoi czytelnicy będą mogli łatwo znaleźć osobę stojącą za postem.

Przyklejone elementy
Przyklejone elementy są zwykle używane do utrzymywania czegoś widocznego na ekranie. Gdy odwiedzający przewijają, przyklejone nagłówki, menu i inne elementy mogą podążać.

Przyklejone elementy mogą pomóc zwiększyć współczynniki konwersji i zapewnić przyjazną dla użytkownika obsługę w Twojej witrynie.

Najłatwiejszym sposobem tworzenia lepkich elementów jest wtyczka WP Sticky . Dzięki niemu możesz tworzyć bardziej zaawansowane projekty. WP Sticky zapewni przejrzystą nawigację. Możesz go używać do kierowania użytkowników do prawie każdej strony za pomocą przyklejonych elementów.

WP lepki

Przekierowania
Czy wiesz, że uszkodzone linki mogą poważnie wpłynąć na Twoje SEO? Jeśli w Twojej witrynie jest dużo niedziałających linków, Google nie zajmuje wysokiej pozycji w wyszukiwarkach. Uszkodzone linki są denerwujące dla odwiedzających Twoją witrynę i mogą zrujnować wrażenia użytkowników Twojej witryny. Nie chcesz, żeby czytelnicy zobaczyli stronę 404, prawda?

Może są uszkodzone linki, ponieważ zmieniłeś markę swojej witryny lub usunąłeś posty, których już nie potrzebujesz. Najlepszym narzędziem do tworzenia przekierowań jest Przekierowania WP 301 .

Przekierowania WP 301

Powinieneś używać tego narzędzia, gdy chcesz zmienić adresy URL w swojej witrynie, gdy chcesz przekierować stare adresy URL na nowe, a także gdy chcesz utworzyć krótkie adresy URL, aby czytelnicy mogli łatwo uzyskać dostęp do witryny.

Kiedy budujesz i pracujesz nad swoją witryną, ciągle coś zmieniasz. Google zauważy, że treść nie znajduje się już w oryginalnej lokalizacji i przekieruje użytkowników do nowej lokalizacji.

Bez przekierowań WP 301 najprawdopodobniej stracisz dużo ruchu i klientów.

Wezwanie do działania
Aby uzyskać więcej interakcji w swoim poście lub zwiększyć sprzedaż, potrzebujesz wyraźnego CTA lub wezwania do działania. Będą one mówić Twoim klientom dokładnie, czego chcesz, aby zrobili. Możesz dołączyć pinezkę z napisem „kliknij tutaj”, „czytaj więcej”, „czytaj dalej” lub „pobierz tutaj”. Te wezwania do działania muszą być jak najbardziej uproszczone, przekonujące i skuteczne. Pomyśl o tym jako o prowadzeniu klientów, czytelników, użytkowników do następnego kroku. Ułatwi to użytkownikom robienie dokładnie tego, czego od nich oczekujesz.

CTA to świetne narzędzie, za pomocą którego możesz powiadamiać użytkowników o ważnych ogłoszeniach. Jedną ze skutecznych opcji jest FooBar , pasek powiadomień WordPress, który umożliwia łatwe tworzenie wezwania do działania, którego można użyć w całej witrynie lub na określonych stronach.

FooBar to jedna z przydatnych wtyczek do tworzenia Call to action
Wezwanie do działania to jeden z najważniejszych elementów Twojej witryny. Zawsze, gdy tworzysz treści, wezwanie do działania powinno być czymś, co wdrażasz. Bez silnego wezwania do działania Twój czytelnik najprawdopodobniej po prostu opuści Twoją stronę. Jedno proste wezwanie do działania może mieć wpływ na rozwój Twojej firmy.

WooCommerce
Jeśli chcesz sprzedawać produkty, ale nie chcesz płacić za subskrypcje platform oferujących tę opcję, musisz dodać WooCommerce do swojej witryny. Jest to jedna z najpotężniejszych wtyczek, których potrzebujesz jako właściciel firmy online.

WooCommerce
WooCommerce zapewnia wiele możliwości, personalizacji i mocy. Jeśli chcesz zarabiać w Internecie, sprzedając produkty poprzez dropshipping lub zarządzając swoimi produktami, wystarczy dodać tę wtyczkę do swojej witryny.

WooCommerce będzie rozszerzeniem Twojej witryny. Zawiera liczne szablony dla sklepów internetowych. Po wybraniu szablonu dla wielu różnych opcji możesz edytować każdą stronę.

Umożliwia dodawanie produktów do witryny, konfigurowanie procesu płatności, a także konfigurowanie różnych metod płatności i wysyłki.

Z łatwością zdyskontujesz produkty i stworzysz kupony dla swoich klientów. WooCommerce to jedno z najlepszych narzędzi do tworzenia sklepu eCommerce i zarabiania pieniędzy.

Szybka wskazówka: Możesz użyć WooCommerce z FooGallery PRO Commerce , aby przekształcić swoje galerie w sklep internetowy!

Wniosek
Dzięki nowym narzędziom, wtyczkom i platformom zawsze musisz znaleźć nowe sposoby optymalizacji swojej witryny. To tylko niektóre z ponad 50 000 wtyczek, których możesz użyć do różnych rzeczy. Ale nie powinieneś pobierać jakiejkolwiek wtyczki, która wydaje się przydatna. Instaluj wtyczki tylko z zaufanych witryn.

Musisz pamiętać, że Twoja strona internetowa jest pierwszym miejscem, do którego trafiają Twoi klienci. To miejsce, które powinno zaprezentować Twój produkt i Twoją usługę. Chociaż może się wydawać, że potrzebujesz profesjonalnego programisty stron internetowych, to nie jest prawda.

Nawet jeśli zainstalujesz tylko niektóre przydatne wtyczki wymienione w tym artykule, Twoja witryna od razu będzie wyglądać znacznie bardziej profesjonalnie. Dobrze utrzymana strona internetowa może pomóc Ci zdobyć przewagę konkurencyjną w Twojej niszy. Może poprawić ogólny wizerunek Twojej firmy i pomóc Ci osiągnąć założone cele.